מי אנחנו?

בלב הקסם של ירושלים קם היכל התרבות והספורט המתקדם ביותר בישראל. אין מקום אחר בארץ שיכול להתחרות באווירה, באיכות ובחדשנות של היכל הפיס ארנה ירושלים.
היכל הפיס ארנה מהווה את מרכז התרבות, הבידור והפנאי הסגור המוביל בישראל, ומספק חוויה תרבותית מגוונת ומהנה.

ההיכל משתרע על פני שטח כולל של 47 אלף מ"ר ובו 6 מפלסים, זירה בשטח של 2,400 מ"ר, 12 יציעים, 16 תאי צפייה ואולם רב תכליתי המכיל למעלה מ-11,000 מקומות ישיבה.
במרכזו של גג ההיכל מוצבת קוביית LED המשמשת כלוח וידאו ותוצאות בשטח של 200 מ"ר, הגדולה מסוגה באירופה.

הארנה משמשת כביתה של קבוצת הכדורסל הפועל ירושלים במסגרות השונות בארץ ובאירופה, ומוכנה לקבל את פניהם של אלפי אוהדים. במקום נערכים גם משחקי ספורט שונים, הופעות, הפקות טלוויזיוניות, כנסים, תערוכות ועוד.

ההיכל תוכנן ונבנה על פי תקנים בין לאומיים, במימונם של מפעל הפיס ועיריית ירושלים, והוא חלק ממכלול של פיתוח והשקעות גדולות בהווי התרבותי הממקם את ירושלים כעיר מובילה ופורצת דרך בתחום. המקום מופעל על ידי חברת "אריאל", שהניסיון הרב והידע המצטבר שלה הביאו אותה להיות מהמובילות בתחומה בישראל.

המיקום שלנו

הארנה ממוקמת בקריית הספורט, התרבות והבילוי הגדולה של ירושלים, בחיבור שבין מספר עורקי תנועה מרכזיים של ירושלים ומציעה נגישות תחבורתית אופטימלית.

דרך בגין מסתיימת למעשה בכניסה למתחם מלחה ומחברת אותו עם החלק הצפוני של העיר ועם הכניסה לעיר. בחלקה הדרום-מזרחי מסתיים כביש גילה אשר מחבר את השכונות הדרומיות של העיר לאזור. בנוסף, בסמוך לארנה ממוקמת תחנת רכבת ישראל ומסביבה יש מגוון חניות וחניונים, וביניהם חניון הגן הטכנולוגי, חניון קניון מלחה וחניון אצטדיון טדי

הפעילות שלנו

אירועי ספורט:
בראש ובראשונה הארנה משמשת כאולמה הביתי של קבוצת הכדורסל הפועל ירושלים במסגרות השונות (ליגה, גביע, יורו-קאפ ויורוליג) ותארח משחקי כדורסל בין לאומיים, משחקי בית של נבחרת ישראל, ועוד. בנוסף לכך, הארנה בנויה לארח אירועי טניס, התעמלות, משחקי כדור ועוד מגוון אירועי ספורט נוספים.
אירועי מוסיקה:
הופעות של אמנים ישראלים ובין לאומיים. הפקות ייחודיות: מופעי מחול ותרבות, מופעי קרח, אירועים לכל המשפחה והופעות ילדים שונות.
כנסים ותערוכות:
אירוח כנסים ותערוכות מקומיים ובין לאומיים בהיכל המרכזי ובאולמות הנלווים של הארנה, תוך הרחבה והקטנה של האולמות בהתאם למספר המשתתפים.
הפקות טלוויזיונית:
הארנה מהווה מקום מושלם להפקות טלוויזיוניות שונות בשל מגוון האפשרויות המוצעות בה.
כנסים קטנים וישיבות:
הארנה מציעה מגוון אולמות וחדרים קטנים לקיום ישיבות וכנסים מצומצמים.
אירועי חברה:
הארנה מארחת חברות שונות מרחבי הארץ והעולם לאירועים בהתאם לכמות העובדים בחברה.

החסות עליכם, החשיפה עלינו!

הודות למגוון האירועים השונים אשר מתרחשים בארנה, והסיקור התקשורתי הרב שהם יוצרים, ולצד למעלה מ-11,000 מקומות ישיבה, הארנה יוצרת חשיפה מסיבית לכמות אנשים ענקית – כ-XXX איש בשנה.

לפרטים נוספים:

עיצוב ובניית האתר: רן לוי +